ارتقاء سئو سایت با ثبت دستی لینکهای سایت در گوگل

یکی از کارهایی که برای پیشرفت سئو سایت میتوانید انجام دهید ثبت دستی لینک های جدید سایت در گوگل سرچ کنسول است. گوگل سرچ کنسول یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند گوگل است که به شما برای سئو سایت کمک بسیاری میکند.

سئو سایت3

این ابزار به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و میتوانید به راحتی گوگل سرچ کنسول را برای سایت خود فعال نمایید. برای فعالسازی این ابزار قدرتمند و ضروری میتوانید از طراح سایت خود و یا سئوکار خود کمک بگیرید. اگر سئو سایت شما توسط یک سئوکار ماهر انجام میشود نیازی به هیچ اقدامی از سمت شما نیست چراکه خود ایشان همه ی کارها را برای سایت شما انجام خواهد داد.

سئو سایت6

پس از فعالسازی این ابزار باید کمی به آن مهلت دهید تا آمار جدید را از سایت شما استخراج کند. پس از یکماه از طریق گوگل سرچ کنسول میتوانید اطلاعات و آمار بسیار مفیدی از وبسایت خود به دست بیاورید و متناسب با آن استراتژی لازم برای سئو سایت خود را تعریف کنید. این اطلاعات به حدی مهم هستند که میتوانید با این اطلاعات به صفحه ی یک گوگل در کلیدواژه ی مورد نظرتان بیایید و بیشترین جذب مشتری را از طریق جستجو در گوگل داشته باشید.

سئو سایت5

توضیحات مربوط به بخش های مختلف گوگل سرچ کنسول بسیار زیاد است. در ادامه میخواهیم به بخش کوچکی از امکانات این ابزار قدرتمند که موجب ثبت لینکهای سایت در گوگل میشود بپردازیم پس با ما همراه باشید.

سئو سایت1

ثبت لینک مقالات جدید در گوگل سرچ کنسول

همیشه سعی کنید همان موقعی که مقاله ای جدید در سایت خود اضافه میکنید لینک آن را در گوگل سرچ کنسول ثبت کنید. در این صورت اگر سایت های دیگر از روی مقاله ی شما کپی کنند گوگل متوجه میشود که مقاله ابتدا در سایت شما آپلود شده است و به سایت های کپی کننده امتیاز منفی میدهد. اما درصورتیکه لینک مقالات خود را در گوگل سرچ کنسول ثبت نکنید ممکن است همین محتوا در سایتی که از محتوای شما کپی کرده است توسط گوگل زودتر ایندکس شود. در این صورت گوگل شما را به عنوان سایت متخلف شناسایی میکند و سئو سایت شما را کاهش میدهد.

سئو سایت4

مراحل ثبت دستی لینکهای سایت در گوگل سرچ کنسول

اول از هر چیزی باید ابزار گوگل سرچ کنسول را برای سایت خود فعال کنید. اگر این ابزار برای سایت شما فعال است مراحل زیر را طی کنید:

  1. لینک مورد نظرتان را از سایت کپی کنید.
  2. وارد گوگل سرچ کنسول شوید.
  3. از منو سمپ چپ گزینه ی Performanceرا انتخاب کنید.
  4. در نوار طوسی رنگ بالا در قسمت جستجو، لینک خود را قرار دهید.
  5. سپس بر روی ذره بین کلیک کنید.
  6. منتظر بمانید تا گوگل سرچ کنسول لینک شما را بررسی کند.
  7. سپس بر روی Request indexing کلیک نمایید.
  8. منتظر بمانید تا لینک در گوگل ثبت شود.
  9. با اتمام مراحل به شما یک پیغام موفقیت نمایش داده خواهد شد.

سئو سایت2

نکاتی مهم موقع ثبت دستی لینکها در گوگل سرچ کنسول

موقع ثبت لینک به یاد داشته باشید که برگه ی مورد نظر شما از نظر سئوی داخلی که شامل مسائل نگارشی، تعداد عکسها، لینکهای داخلی، تاتیل، دسکریپشن و … میباشد به خوبی انجام شده باشد.

به یاد داشته باشید که بهتر است یک لینک را بیش از یکبار در گوگل سرچ کنسول ثبت نکنید.

اگر سئو سایت خود را به یک متخصص سپرده اید نیازی نیست این اقدامات را شما انجام دهید. کارشناس سئو خودش متناسب با برنامه ای که برای سایت شما تعریف کرده است تمام کارهای لازم را جهت پیشرفت سئو سایت شما میکند. شرکت رویال به شما پیشنهاد میکند که حتما از یک متخصص برای پیشرفت سئو سایت خود بهره ببرید چرا که علم سئو هر روزه در حال تغییر است و اگر شما بخواهید خودتان انجام دهید متناسب با زمانی که شما میگذارید نتیجه ی کمتری را دریافت خواهید کرد.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.