تاثیر گوگل ادورز در بالا بردن سئو سایت

برای اینکه کاربران اینترنتی با کسب و کار شما آشنا شوند بهترین کار این است که سایت شما به صفحه اول گوگل برسد. رقابت موجود برای رسیدن به صفحه اول گوگل برای هر کلیدواژه متفاوت است. بعضی کلیدواژه ها دارای رقابت بیشتری هستند. از این رو سایت هایی که به تازگی طراحی میشوند بهتر است برای شناخت کلیدواژه های اصلی کسب و کار خود و جذب مشتری از گوگل ادورز استفاده نمایند.

بالا بردن سئو سایت1400-7

از طرفی گوگل ادورز برای سایت هایی که در کلیدواژه های پرترافیک بالا نیستند بسیار مناسب است.

بالا بردن سئو سایت از طریق گوگل ادورز دارای هزینه میباشد. این هزینه به دلار محاسبه خواهد شد و سایت شما به مدت محدودی (متناسب با هزینه ای که میخواهید برای این نوع تبلیغ در نظر بگیرید) در صفحه یک گوگل در کلیدواژه های انتخابی قرار خواهد گرفت.

بالا بردن سئو سایت1400-3

آیا ادورز باعث بالا بردن سئو سایت میشود؟

همیشه این سوال پیش می آید که آیا این هزینه ای که برای ادورز انجام میشود در بالا بردن سئو سایت تاثیر میگذارد یا خیر…

لازم است که بدانید لینک هایی که گوگل ادورز در صفحه اول گوگل به کاربران نمایش میدهد از نوع Nofollow است. برای درک بهتر تفاوت لینک های Nofollow و follow بهتر است با این مفاهیم آشنایی کامل داشته باشید.

بالا بردن سئو سایت1400-1

تاثیر لینک follow و Nofollow در بالا بردن سئو سایت

لینک فالو تاثیر مستقیمی در بالا بردن سئو سایت دارد. گوگل همواره در حال پیدا کردن ارتباط بین سایت ها میباشد. اگر یک سایت معتبر به سایت دیگری لینک فالو بدهد، سایت دوم از نظر گوگل دارای اعتبار شده و این باعث بالا بردن سئو سایت دوم میشود. از دید گوگل اگر چندین سایت معتبر به یک صفحه لینک فالو داده باشند پس آن سایت معتبر بوده و در نتایج جستجوی گوگل رتبه ی بهتری به آن صفحه داده میشود. گوگل مدام در حال نمایش صفحات معتبرتر به کاربران است و یکی از روش های تشخیص میزان اعتبار هر صفحه، همین لینک های فالو از سایت های معتبر است.

بالا بردن سئو سایت1400-2

از آنجایی که در گذشته سئو کاران کلاه سیاه به صورت افراطی از لینک فالو برای بالا بردن سئو سایت استفاده میکردند، فضای وب دچار هرج و مرج شد. از این رو بسیاری از فروم ها و بخش نظرات سایت ها، لینک های کاربران سایت را به لینک نوفالو تغییر دادند تا از این هرج و مرج جلوگیری شود. زمانیکه لینک نوفالو باشد دیگر لینک ها توسط ربات های گوگل بررسی نخواهد شد.

بالا بردن سئو سایت1400-5

لازم به ذکر است که لینک های نوفالو اگر چه برای بالا بردن سئو به صورت مستقیم تاثیری ندارند اما باعث ایجاد ترافیک به سایت میشود که این خود تاثیر مثبت دارد. بهتر است بدانید که چه لینک فالو باشد و چه نوفالو برای سایت شما اعتبار خواهد آورد.

بالا بردن سئو سایت1400-6

حال که با مفاهیم لینک های فالو و نوفالو آشنا شدید لازم است تا در مورد لینک های نوفالو گوگل ادورز بیشتر توضیح بدهیم. گوگل ادورز شما را در صفحه اول گوگل نمایش میدهد. اگر در مدت زمانیکه سایت در صفحه اول است خدمات مطلوب باشد جذب مشتری اتفاق خواهد افتاد که این جذب مشتری خود باعث کسب درآمد و مشتری ثابت خواهد شد. البته این نوع تبلیغات تاثیر غیر مستقیمی بر روی سئو سایت خواهد گذاشت. در کل این نوع تبلیغات برای جذب مشتری و کسب درآمد برای کسب و کارهای نوپا و قدیمی بهترین نوع تبلیغات است و شرکت رویال این نوع تبلیغات را به شما پیشنهاد میکند.

بالا بردن سئو سایت1400-8

تیم رویال چندین سال است که در زمینه بالا بردن سئو سایت فعالیت میکند و دارای رزومه ای بسیار قوی میباشد. برای دریافت رزومه و اطلاع از هزینه بالا بردن سئو سایت با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

بالا بردن سئو سایت از طریق بهینه سازی درون صفحه‌ای

یکی از مهمترین نکات در بالا بردن سئو سایت، بهینه سازی درست وبسایت میباشد. هر آنچه که شما در سایت خود به نمایش میگذارید جزء سئو درون صفحه‏ای به حساب می‌آید. در نتیجه باید دقت زیادی را متوجه محتوا و تصاویر سایتتان کنید. از طرفی نحوه کد نویسی سایت و بالا بودن سرعت لود سایت از عوامل دیگر سئو درون صفحه‌ای میباشد. در نتیجه پیش از هر اقدامی باید ابتدا سایت را از نظر محتوا و کدنویسی چک کنید تا از استاندارد بودن سایتتان مطمئن باشید.

بالا بردن سئو سایت 11

بالا بردن سئو سایت از طریق بهینه سازی برون صفحه‌ای

پس از بهینه سازی سایت و نوشتن محتوایی استاندارد نوبت به بهینه سازی برون صفحه‌ای میرسد. همانطور که از اسم آن نیز مشخص است برای بالا بردن سئو سایت خود باید از طریق عوامل تاثیرگذار خارجیرکمک گرفت. به عنوان مثال استفاده از بک لینک میتواند باعث سئو سایت وردپرس و … شود.

معمولا با توجه به رقباء یک سایت، بهینه سازی برون صفحه‌ای بیشترین تاثیر را در قیمت سئو سایت دارد. ممکن است رقباء سایت شما، هزینه‌ی کمتری را بابت بالا بردن سئو سایت خود کرده باشند درنتیجه شما با مبلغی کمی بیشتر از رقیب خود میتوانید از آن پیشی بگیرید. معمولا در برخی اصناف مانند آژانس هواپیمایی و پزشکی رقابت بسیار زیاد بوده در نتیجه قیمت سئو سایت نیز در اینجور اصناف بیشتر میشود.

لازم به ذکر است که همیشه برای کسب سود بیشتر و شناخته شدن در میان کاربران اینترنت فقط داشتن یک سایت لازم نمیباشد. اگر شما سایت دارید ولی در صفحات یک تا دو گوگل نیستید باید بدانید که داشتن سایت تقریبا برای شما بی فایده است و هیچ مشتری جدید از طریق وبسایت جذب شما نمیشود.

اقدامات لازم برای بالا بردن سئو سایت

معمولا پس از طراحی سایت و تحویل آن به کارفرما، مراحل معرفی سایت شروع میشود. باید سایت شما در فضای اینترنت و در نتایج گوگل به کاربران نمایش داده شود. یکی از اقداماتی که برای سئو سایت وردپرس و یا سایت های کدنویسی شده به زبان‌های مختلف انجام میشود انتخاب کلید واژه‌های مهم در زمینه محتوای سایت میباشد.

بالا بردن سئو سایت 10

انتخاب کلید واژه برای بالا بردن سئو سایت

معمولا انتخاب کلید واژه کمی دشوار است. مخصوصا که بخواهید برای بالا بردن سئو سایت خود در آن کلید واژه هزینه پرداخت کنید. درنتیجه باید برای انتخاب کلید واژه مورد نظر خود با یک سئوکار حرفه‌ای مشورت کنید.

چراکه ممکن است شما کلیدواژه‌ای را انتخاب کنید که از نظر خودتان بسیار مهم و کاربردی است درصورتیکه این کلید واژه اصلا توسط کاربران در گوگل سرچ نمیشود.

زمانیکه شما با سئو کار حرفه‌ای مشورت کنید میتوانید از سرچ شدن کلید واژه مورد نظرتان اطمینان کافی حاصل فرمایید.

سئو سایت در تهران و شهرستان‌ها باید توسط فردی حرفه‌ای انجام شود. درصورتیکه برای کاهش قیمت سئو سایت خود را به سئوکار مبتدی میسپارید باید بدانید که ممکن است با کوچکترین اشتباه سایت خود را برای همیشه از نتایج گوکل حذف کنید.

پس حتما برای انتخاب سئوکار خود به خوبی تحقیق کرده و حتما نمونه کارهای سئوکار را به دقت بررسی نمایید.

تاثیر نام دامنه در بالا بردن سئو سایت

باید بدانید که نام دامنه یکی دیگر از عوامل اولیه و تاثیرگذار در بالا بردن سئو سایت میباشد. باید حتما نام دامنه را متناسب با زمینه کاری سایت خود انتخاب نمایید. خرید دامنه با پسوند مناسب (.com, .ir, .co , …) نیز بی تاثیر نیست. پس حتما به هنگام انتخاب نام دامنه دقت داشته باشید تا نامی مناسب انتخاب کنید. دامینی را انتخاب کنید که همه‌ی دامین های آن (.com, .ir, .co , …) خریداری نشده باشد. درصورتیکه آن اسم قبلا خریداری شده است حتما نام دیگری را انتخاب نمایید چراکه بعدها پس از برند شدن نام شرکت و سایت شما، مشکلاتی برای شما پیش خواهد آمد.

بالا بردن سئو سایت 12

جستجوی معنایی و تاثیرات آن بر سئو

در برخی از سال‎ها بخصوص در سال 2010 بهینه‎سازی برای موتورهای جستجو به معنای داشتن لینک‎های بیشتر بود که در آنها از کلمات کلیدی بیشتری نیز استفاده شده بود و همین موضوع سبب بالا بردن سئو سایت در آن زمان می‎شده است. اما بعد از مدتی و همچنین انجام برخی از تحقیقات گوگل و دیگر موتورهای جستجو به سمت جستجوی معنایی تغییر مسیر دادند و سایت‎ها را نیز از همین منظر رتبه‎بندی کرده‎اند.

در حدود یک دهه پیش اطلاعاتی که در مورد سئو و موتورهای جستجو در اختیار بود و اقداماتی که برای بالا بردن سئو سایت انجام می‎شده بسیار کمتر از سالهای اخیر بوده است و در آن زمان دیدگاه‎ها به این صورت بود که هرچه یک سایت محتوای بیشتری داشته باشد از رتبه بهتری در موتورهای جستجو بهره‎مند خواهد شد و داشتن حجم بالایی از محتوا می‎تواند به بالا بردن سئو سایت کمک کند.

بالا بردن سئو سایت2

اما امروزه با تکامل موتورهای جستجو و بهره‎مندی از الگوریتم‎های بیشتر و بهتر نتایج بهینه‎سازی می‎شوند و در واقع می‎توان بسیاری از موارد قدیمی که در افزایش سئو سایت تاثیر داشتند جای خود را به روش‎های جدید داده‎اند. امروزه تنها استفاده و شناسایی کلمات کلیدی کافی به نظر نمی‎رسد و در کنار آن باید تکنیک‎های دیگری را نیز مد نظر داشت و اجرا کرد.

امروزه درک این مطلب که کلمات کلیدی چه معنایی را دارا می‎باشند یکی از اصل‎های مهم در سئو می‎باشد. علاوه‎بر این باید سعی شود در متن بارگزاری شده در سایت اطلاعاتی ارائه شود که با کلمات کلیدی بکار رفته شده مرتبط باشند و کاربر بتواند با استفاده از محتوای بارگزاری شده به هدف خود دست پیدا کند. در صورتیکه به فکر بالا بردن سئو سایت مورد نظرتان هستید اجرای این موارد به‎صورتی دقیق و کامل در عصری که جستجوی معنایی یکی از فاکتورهای مهم در رتبه‎بندی سایت‎ها به شمار می‎آید بسیار حیاتی و مهم می‎باشد.

جستجوی معنایی

اگر بخواهیم جستجوی معنایی را بصورتی دقیق بیان کنیم در این‎باره می‎توان چنین گفت: تلاش موتورهای جستجو برای تولید دقیق‎ترین نتایج با توجه به معنا، هدف محقق، زمینه جستجو و روابط بین کلمات را می‎توان از اجزای اصلی جستجوی معنایی دانست. بطور ساده‎تر می‎توان گفت که استفاده از جستجو معنایی برای یافتن زبان طبیعی به شیوه انسان می‎باشد.

بالا بردن سئو سایت3

برای درک بهتر به مثالی که در زیر زده شده توجه کنید.

اگر شما بپرسند که بزرگترین پستاندار چه نام دارد؟ و چقدر بزرگ؟

شما می‎توانید با یک جستجو ساده پاسخ سوال اول را در موتورهای جستجو پیدا کنید. اما در مورد سوال دوم موتورهای جستجو تا قبل از سال 2013 نمی‎توانستند هیچگونه کمکی به شما بکنند. گوگل در پاسخ به نهنگ آبی چقدر بزرگ است؟ با توجه به برخی از فاکتورها مانند سابقه جستجوی کاربر، منطقه جغرافیایی کاربر و برخی دیگر از موارد به ارائه نتایج دقیقی به کاربر خواهد پرداخت. این نشان دهنده اهمیت جستجو معنایی در بالا بردن سئو سایت می‎باشد که در صورت رعایت نکات مربوطه می‎تواند به بالا رفتن رتبه سایت شود.

نگاهی به تاریخچه جستجوی معنایی

در سال 2012 گوگل با استفاده از علم گراف توانست در توسعه و گسترش کلمات کلیدی اولین گام را بردارد. همین موضوع سبب شد تا جستجوی معنایی گسترش پیدا کند و گوگل بتواند در نمایش نتایج به کاربران از آن بهره‎مند شود و بهترین و نزدیکترین نتیجه را به کاربر نمایش دهد. افرادی که با رعایت فاکتورهایی که در این الگوریتم مورد بررسی قرار می‎گیرد به بالا بردن سئو سایت خود پرداخته بودند، توانستند در صفحه نتایج از جایگاه مناسبی برخوردار شوند.

بالا بردن سئو سایت1

همانطور که گفته شد گوگل برای انجام این کار از الگوریتم‎های مختلفی استفاده می‎کند. یکی از این الگوریتم‎ها، الگوریتم مرغ مگس‎خوار می‎باشد که توسط گوگل در سال 2013 ارائه شد و بکارگیری سیاست‎های موجود در این الگوریتم در سایت‎ها می‎توانست به بالا بردن سئو سایت مورد نظر کمک قابل توجهی داشته باشد.

آغاز دوره جستجوی معنایی را می‎توان مصادف با ارائه این الگوریتم از طرف گوگل دانست که برای بالا بردن سئو سایت و یا کاهش آن توسط این موتور جستجو طراحی شده بود. این الگوریتم می‎تواند تضمین کند که محتوای نمایش داده شده مطابق با معنایی است که کاربر در گوگل به دنبال آن می‎باشد. در نتیجه توجه به جستجوی معنایی می‎تواند به بالا بردن سئو سایت نقشی اساسی داشته باشد.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.