تاثیر ssl در افزایش سئو سایت

همانطور که میدانید برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید اقداماتی برای سایت خود انجام دهید. این اقدامات شامل موارد زیادی می باشد که با رعایت آنها میتوانید سایت خود را به عنوان یک سایت معتبر به گوگل معرفی نمایید. در این مقاله می خواهیم به راه های لازم برای افزایش سئو سایت بپردازیم. اگرچه این راه ها بسیار زیاد بوده و تمام راهکارها در این مقاله گنجانده نمیشود اما سعی میکنیم تا حد به امکان موارد ضروری تر در این مقاله بپردازیم. در مقالات بعد این توضیحات را تکمیل می نماییم. پس با ما همراه باشید.

افزایش سئو سایت11

چگونگی برقراری امنیت سایت برای افزایش سئو سایت

امنیت سایت یکی از موارد بسیار مهم از دید گوگل می باشد و سایتی که دارای امنیت نباشد توسط گوگل به کاربران نمایش داده نخواهد شد. یکی از راه های برقراری امنیت سایت گرفتن گواهی اس اس ال (SSL) می باشد.

افزایش سئو سایت 3

با گرفتن این گواهی سایت شما از  HTTPبه HTTPS تغییر میکند.

اگر پیش از خرید گواهینامه اس اس ال در گوگل سرچ کنسول ثبت نام کرده اید حتماً باید دامین را از   HTTPبه HTTPS ریدایرکت نمایید تا با پیشوند جدید برای کاربران نمایش داده شود و مشکلی برای نمایش پیش نیاید.

برای افزایش سئو سایت وردپرسی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

افزایش سئو سایت5

جلوگیری از نمایش خطا به کاربران هنگام عدم تمدید گواهینامه ssl

حال اگر سایت شما قبلاً دارای گواهینامه ssl بوده است و شما در سال جدید این گواهینامه را تمدید نکرده باشید سایت شما با خطا برای کاربران باز خواهد شد. گوگل به هنگام باز کردن سایت شما توسط کاربران صفحه ای را نمایش خواهد داد که حاوی خطا می باشد و به کاربران هشدار می دهد که این سایت امن نمیباشد و دو گزینه را برای کاربران نمایش می دهد. یکی شامل برگشتن به صفحه سرچ گوگل و دیگری پذیرفتن عدم امنیت سایت و مشاهده سایت توسط کاربر است که بسیاری از کاربران در فضای اینترنت متوجه این خطا نشده و فرض میکنند که سایت شما خراب است. در نتیجه از سایت شما خارج شده و مجدداً وارد سرچ گوگل می شوند.

افزایش سئو سایت6

این موضوع سبب شده تا کاربران زیادی به صفحات وب سایت شما دسترسی نداشته باشند. که این خود موجب شده تا سئو سایت شما کاهش پیدا کند. در نتیجه برای افزایش سئو سایت حتماً گواهی خود را هر سال تمدید نمایید.

در صورتیکه تمایل به تمدید گواهینامه  sslندارید میتوانید برای جلوگیری از نمایش خطا توسط گوگل به کاربران از تکنیک زیر استفاده نمایید.

افزایش سئو سایت7

ابتدا وارد اکانت گوگل سرچ کنسول سایت خود شوید و سایت خود را از حالت دامین با گواهینامه (https) به حالت بدون گواهینامه (http) تغییر دهید در این صورت گوگل متوجه میشود که سایت شما دارای گواهینامه نمی باشد. در نتیجه سایت را بدون خطا و کاربران نمایش می دهد.

افزایش سئو سایت8

در این صورت سایت شما با http باز میشود ولی اگر این کار را نکنید سایت شما با https برای کاربران نمایش داده میشود و گوگل برای متوجه کردن کاربران از عدم وجود ssl اخطار را نمایش میدهد.

افزایش سئو سایت9

دلیل نمایش خطا هنگامیکه  دامین با گواهینامه ssl ثبت شده باشد ولی گواهینامه تمدید نشده باشد این است که گوگل سایت را با https به کاربران نمایش می دهد این در حالیست که گواهینامه تمدید نشده در نتیجه گوگل برای جلوگیری از اشتباه کاربران از نمایش سایت، خطا را به کاربران نمایش میدهد.

افزایش سئو سایت10

اما اگر سایت بدون گواهینامه و با http در گوگل سرچ کنسول ثبت شود این مشکل رفع شده و دیگر گوگل سایت را بدون هیچ مانعی به کاربران نمایش می دهد.

اما اگر قصد افزایش سئو سایت دارید به شما پیشنهاد می کنیم که تک تک موارد را حتما رعایت کنید.

افزایش سئو سایت2

خرید گواهینامه  ssl بین المللی بوده و به قیمت دلار محاسبه می شود و هزینه آن به صورت سالانه پرداخت می گردد. بهتر است زمانیکه دامین خود را تمدید می کنید همان زمان گواهینامه بین المللی  ssl را تهیه کنید.

افزایش سئو سایت1

برای خرید گواهینامه ssl می‌توانید به شرکت هاستینگ خود مراجعه نمایید. اگر شرکت هاستینگ شما و شرکتی که از آن دامین را خریداری کرده اید متفاوت است، باید به شرکتی که از آن دامنه را خریداری کرده اید مراجعه کرده و ssl را خریداری نمایید.

در صورتی که دامین شما با پس با پسوند .ir است و آن را از نیک خریداری کرده اید برای خرید ssl میتوانید به شرکت هاستینگ خود مراجعه نمایید.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.