فاکتور های مهم برای سئو سایت

در این مقاله میخواهیم در مورد چند فاکتور بسیار مهم از نگاه گوگل اشاره کنیم که با رعایت این فاکتورها سئو سایت شما بهبود پیدا خواهد کرد.

سئو سایت 1203

سئو سایت از طریق بازدید مستقیم از سایت

شاید برایتان عجیب باشد که بازدید کاربران به صورت مستقیم از سایت تاثیر بسیار مثبتی در سئو سایت شما دارد. از نگاه گوگل وقتی تعداد زیادی کاربر به صورت مستقیم لینک سایت شما را سرچ کنند و وارد سایت شما شوند سایت شما معتبر است.

سئو سایت 1202

در نتیجه گوگل فکرمیکند که سایت شما از نگاه کاربران یک سایت معتبر و شناخته شده محسوب میشود. از این رو سئو سایت شما بهبود پیدا میکند.

سئو سایت 1208

پس تا می‌توانید در شبکه های اجتماعی فعال باشید و تولید محتوا انجام دهید. سعی کنید لینک سایت خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا کاربران با کلیک بر روی لینک شما وارد سایت شوند و موجب بهبود سئو سایت شما شوند.

سئو سایت 1201

تاثیر بازگشت مجدد کاربران در سئو سایت

بازگشت مجدد کاربران به سایت تاثیر بسیار مثبتی در سئو سایت دارد. اگر فردی برای بار اول وارد سایت شما شود و مجدداً یازگردد و صفحات سایت شما بازدید کند به گوگل می فهماند که محتوای سایت شما مفید و جذاب بوده است. لازم به ذکر است که گوگل این اطلاعات را از طریق گوگل آنالیتیکس به دست می آورد. از این رو سئو سایت شما را افزایش می‌دهد.

سئو سایت 1210

تاثیر بوک مارک در سئو سایت

این احتمال وجود دارد که اگر کاربران در مرورگر گوگل کروم خود وب سایت شما را بوک مارک کنند یا به عبارتی دیگر شمارا به عنوان سایت علاقه مندی های خود در مرورگر کروم ذخیره کنند گوگل امتیاز مثبتی به سایت شما می دهد. که این موجب بهتر شدن سئو سایت شما می شود.

سئو سایت 1200

تاثیر عمر دامنه در سئو سایت

از نظر گوگل سایتی که چند سال از تمدید آن گذشته و آن سایت همچنان پابرجاست نسبت به سایتی که عمر دامنه آن به کمتر از یک سال می رسد معتبرتر است. در نتیجه هرچه عمر دامنه شما بیشتر باشد گوگل به شما امتیاز بهتری می دهد. از دیگر راه‌های بهبود سئو سایت این است که دامنه خود را به جای یک سال ۵ سال تمدید نمایید. این کار به گوگل نشان می دهد که شما به مدت ۵ سال میخواهید فعالیت کنید. که این خود موجب افزایش اعتبار شما نزد گوگل می شود و سئو سایت شما افزایش می یابد.

سئو سایت 1205

تاثیر سخت گیری گوگل در سئو سایت

اگر گوگل شما را به عنوان یک فرد متخلف شناسایی کند سخت گیری بیش از اندازه ای روی سایت و دامین شما دارد و برای بهبود سئو سایت شما بسیار ریز و دقیق عمل میکند. در نتیجه سعی کنید همیشه به صورت کاملا اصولی و مطابق با الگوریتم های گوگل سئو سایت خود را افزایش دهید. در غیر اینصورت اگر کاری خلاف قوانین گوگل انجام دهید گوگل متوجه شده و سایت شما را جریمه ی سختی خواهد کرد.

سئو سایت 1209

تاثیر کلمه کلیدی موجود در دامنه بر سئو سایت

سعی کنید در انتخاب نام دامنه دقت بیشتری داشته باشید. چرا که گوگل به نام دامنه اهمیت بسیار زیادی میدهد. به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی مرتبط با محتوای سایتتان در دامنه شما موجود باشد تاثیر بسیار مثبتی در سئو سایت شما دارد.انتخاب این کلمه کلیدی بسیار مهم و حساس است. شرکت رویال به شما پیشنهاد می کند که برای انتخاب نام دامین مناسب با سئو کار حرفه ای مشورت کنید.

سئو سایت 1207

تاثیر طول دامنه در سئو سایت

سعی کنید آدرس سایت کوتاه و آسان باشد. در این صورت هم کاربران به راحتی می توانند آدرس سایت را تایپ کنند و وارد سایت شوند و هم گوگل به آدرس های طولانی توجه زیادی نمی کند. از این رو انتخاب یک نام کوتاه و مفید برای دامین تان ضروری است.

سئو سایت 1206

تاثیر آپدیت محتوا در سئو سایت

سعی کنید مطالب قدیمی ای که در سایت خود آپلود کرده اید را هر از گاهی آپدیت نمایید. با این کار هم محتوای درستی به کاربران ارائه کرده‌اید و هم به گوگل نشان می دهید که سایت شما همواره دارای اطلاعات دست اول و آپدیت شده است که این کار باعث شده تا گوگل سایت شما را در نتایج خود ارتقا دهد.

برای ارتقاء سئو سایت با ثبت دستی لینکهای سایت در گوگل کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.